Privatinė teisė

TELEKOMUNIKACIJOS
IR INFORMACINIŲ
TECHNOLOGIJŲ TEISĖ

Telekomunikacijos ir informacinės technologijos

Sklandi jūsų veikla
skaitmenizuotoje erdvėje
mūsų patirties įrodymas

Telekomunikacijos, informacinės technologijos ir ryšiai yra neatsiejama šiuolaikinio verslo dalis. Teisinės konsultacijos šiais klausimais aktualios visiems: įmonėms, kurios naudojasi šiomis paslaugomis gerindamos veiklos efektyvumą, el. paslaugas teikiantiems verslams, technologijas kuriančioms ir plėtojančioms kompanijoms. „Marger“ komandos specialistai daugiau nei du dešimtmečius specializuojasi telekomunikacijų, IT ir ryšių teisės srityje, todėl klientams gali suteikti kokybišką ir profesionalią teisinę pagalbą.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Siūlome verslo efektyvumą didinančias teisines strategijas.

  Konsultuojame įvairiais teisės klausimais, patariame sudarant sutartis, atstovaujame derybose, įvairiose institucijose ir teismuose. Didelį dėmesį skiriame ne tik teisiškai vertindami pasiūlymus ir sprendimus, bet ir jų efektyvumą versle. Užtikriname, kad pasiūlymai bei priimti sprendimai būtų įgyvendinami ir prisidėtų prie sėkmingo ir tvaraus verslo vystymo.

  Užtikriname platų ekspertinių žinių profilį ir paslaugų spektrą.

  Programinės įrangos srityje padedame klientams susitarimų dėl šios įrangos vystymo, platinimo, priežiūros, pirkimo ir licencijavimo klausimais, rūpinamės intelektinės nuosavybės apsauga, prekės ženklų registravimu. Administruojame įvairius informacinių technologijų, paslaugų ir įrangos pirkimo sandorius, padedame sudarant sutartis. Klientus konsultuojame visais su elektronine komercija susijusiais teisiniais klausimais.

  Puoselėjame ilgalaikį bendradarbiavimą.

  Labai vertiname klientų pasitikėjimą, todėl nuolat domimės telekomunikacijų rinkos situacija, naujienomis ir siekiame kurti ilgalaikę partnerystę, leidžiančią klientui pasiūlyti personalizuotus sprendimus, kurie atitiktų ne tik teisinius reikalavimus, bet ir užtikrintų tvarią verslo plėtrą.

Marger komanda