Viešoji teisė

STATYBŲ TEISĖ,
TERITORIJŲ
PLANAVIMAS

Statybų teisė, teritorijų planavimas

„Marger“ statybų teisės
ekspertų žinios – tvirtų verslo
pamatų kūrimui

Daugiau nei du dešimtmečius teikdami konsultacijas ir atstovaudami verslams bei privatiems asmenims aktualiais turto vystymo, pirkimo, pardavimo bei nuomos klausimais įgijome daug įvairiapusės patirties, todėl galime kokybiškai, efektyviai ir profesionaliai padėti klientams išspręsti visus susijusius teisės klausimus.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Siūlome platų paslaugų spektrą.

  Didžiuojamės galėdami klientams suteikti paslaugas pradedant idėjos įvertinimu ir baigiant teisiniu jos įgyvendinimu. Rengiame reikiamus dokumentus, konsultuojame visais šios srities teisiniais klausimais, atstovaujame visose įstaigose ir institucijose.

  Randame strategiškai palankiausius ir individualizuotus sprendimus.

  Individualiai vertiname kiekvieną situaciją, remiamės sukauptomis žiniomis, patirtimi ir kompetencija, atsižvelgiame į rinkos dinamiką ir teisės aktų pokyčius, vertiname rizikas, siūlome konkrečiam klientui tinkamiausius sprendimus.

  Pasitelkiame ilgametę darbo statybų sektoriuje patirtį.

  Sudarę tvirtas partnerystes su didžiaisiais statybų sektoriaus dalyviais suprantame, kad žiniomis bei patirtimi grįsti, užtikrinti sprendimai šiame sektoriuje – ypač svarbūs, todėl konsultuodami klientus visuomet remiamės ne tik profesiniu išmanymu, bet ir atsižvelgiame į rinkos dinamiką bei įvertiname visas rizikas.

Marger komanda