Privatinė teisė

BENDROVIŲ TEISĖ,
SUSIJUNGIMAI IR
ĮSIGIJIMAI, KOMERCINĖS
SUTARTYS, SANDORIAI

sandoriai

Kiekvieno kliento verslo sėkmė
mūsų aukščiausias prioritetas

Ilgametė patirtis bendrovių ir sutarčių teisės srityje leidžia „Marger“ ekspertams profesionaliai, kokybiškai ir visapusiškai atstovauti klientų interesus. Glaudžiai bendradarbiaudami su verslo subjektais, puikiai išmanome verslo aplinką, rizikas, strateginius tikslus ir korporatyvinės veiklos subtilybes. Galime užtikrinti operatyvų, efektyvų, kokybišką ir profesionalų teisinių paslaugų teikimą.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Skiriame visapusį dėmesį kliento interesams.

  „Marger“ komanda teikia itin plataus spektro teisines paslaugas, puikiai išmano bendrovių ir sutarčių teisę, užtikrintai atstovauja klientų interesams visose institucijose, įstaigose, organizacijose, derybose, ikiteisminiuose ginčuose bei teismuose.

  Siūlome išskirtinai klientui pritaikytus sprendimus.

  Mūsų specialistai jau daugelį metų padeda klientams ginti jų teises ir interesus, organizuoti ir vykdyti veiklas bei verslus taip, kad jie ne tik atitiktų teisės aktų reikalavimus, bet ir paties kliento konkrečius poreikius, specifiką ir verslo aplinką. Patyrę „Marger“ komandos specialistai, pasitelkdami iš skirtingų veiklos sričių sukauptas žinias, patirtį ir kompetenciją, siekia geriausio, efektyviausio ir suasmeninto rezultato.

  Kuriame tvirtą, ilgalaikę partnerystę.

  Didžiuojamės turėdami ilgą, tvirtą ir glaudžią partnerystę su savo klientais, leidžiančią užtikrinti operatyvų, labiausiai kliento verslą ir poreikius atitinkančių sprendimų įgyvendinimą.

  Lydime klientą kuriant tvarius verslo sprendimus.

  Esame tikri, kad kokybiškai parengti įvairūs teisiniai dokumentai bei profesionali teisinė jų analizė lemia veiklos sėkmę, todėl siekiame, kad dokumentuose neliktų vietos nepagrįstoms interpretacijoms, būtų užtikrinimas efektyvus ir tinkamas jų įgyvendinimas.

Marger komanda