Kiekvienas teisinis
iššūkis – įveikiamas. Turime
patirties ir ryžto laimėti!

Kiekvienas teisinis
iššūkis – įveikiamas.
Turime patirties ir
ryžto laimėti!

Istorija

Bendradarbiavimas ir
pergalingos strategijos
nuo 1992 metų

Per daugiau kaip tris dešimtmečius nuo kelių teisininkų komandos išaugome iki pilno spektro paslaugų kontoros, padedančios ne tik spręsti kilusius ginčus, bet ir strategiškai patarti įvairių sričių teisės klausimais. Mūsų tikslas – kurti ilgalaikes partnerystes, todėl dirbame siekdami tvarių verslo sprendimų, o ne vienadienių rezultatų.

Kontora augo, aplinka keitėsi, tačiau veiklos principai išliko tie patys: klientų interesai ir jų pasitikėjimas – mums svarbiausias prioritetas. Ilgametė patirtis leidžia puikiai numatyti rizikas ir galimybes bei pamatyti sprendimus ten, kur kiti regi aklavietes. Esame laimėję ne vieną precedento Lietuvoje neturinčią bylą ir prisidėję prie naujos teismų praktikos formavimo.

Mūsų komanda konsultavo klientus įgyvendinant strateginės svarbos energetikos, statybos, nekilnojamojo turto, prekybos, gamybos ir kitų sektorių projektus.

Teikėme konsultacijas Vilniaus prekybos grupės įmonei „NDX energija“ Vakarų skirstomųjų tinklų privatizavimo procese. Šis privatizacijos projektas – didžiausias Lietuvos istorijoje.

Filosofija

Mums svarbu užtikrinti
aukščiausius profesionalumo,
kokybės ir konfidencialumo
standartus

Teisiniai klausimai gali kelti sunkumų, būti painūs ir imlūs laikui, todėl dirbame operatyviai, aiškiai komunikuodami ir visuomet siekdami tokio rezultato, kokio patys norėtume būdami kliento pozicijoje.

Drąsa keistis

Tai, kas tiko vakar, nebūtinai tiks rytoj. Nebijome keistis ir skatinti teisinės aplinkos pokyčių.

Pažangios strategijos

Progresas yra būtinas, o jį kuriame patys. Sėkminga strategija įmanoma ne vien žinant, ką ir kaip daryti, bet ir turint drąsos eiti dar neišbandytais keliais.

Originalus mąstymas

Kiekvieno kliento situacija mums yra unikali: ieškome originalių ir konkrečiam atvejui geriausiai pritaikytų sprendimų, o ne šabloninių išeičių.

Iššūkis status quo

Nuolat kintančioje aplinkoje stengiamės į esamas situacijas ir aplinkybes žvelgti naujai – ne priimti jas kaip nekeičiamas, bet mesti joms iššūkius.

Komanda

Iššūkiuose matome
galimybes. Tai kuria
laimėtojų charakterį