Viešoji teisė

MIGRACIJOS
TEISĖ


migracijos teisė

Platus „Marger“ komandos
migracijos teisės išmanymas
sklandžiam integracijos procesų ir
problemų sprendimui

Migracijos teisė – plati teisės šaka, kurios aktualumas ir poreikis nuolat auga bei įgyja vis daugiau svarbos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse.

Sukaupę didelę patirtį „Marger“ ekspertai padeda klientams rasti tinkamiausius sprendimus visose migracijos teisės reguliuojamose srityse, pradedant vizų ir leidimų išdavimu fiziniams asmenims, baigiant ES ar kitų užsienio piliečių įdarbinimo teisiniais klausimais.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Pasitelkiame daugialypes ekspertines žinias.

  „Marger“ advokatų komandą sudaro įvairių sričių – darbo, šeimos, mokesčių, įmonių ir kitų teisės šakų – ekspertai, todėl esame pasirengę išsamiai atsakyti į visus klientams rūpimus klausimus ir padėti rasti teisinę išeitį net ir labiausiai komplikuotoje situacijoje.

  Visapusiškai rūpinamės kliento poreikiais.

  Migracijos teisės paslaugos apima konsultacijas dėl vizų, leidimų gyventi, pilietybės gavimo ir atgavimo Europos Sąjungos ir kitų užsienio šalių piliečiams. Įmonėms padedame darbuotojų iš užsienio įdarbinimo Lietuvoje teisiniais klausimais.

  Esame profesionalūs partneriai Lietuvoje startuojančiam verslui.

  Užsienio šalių piliečiams patariame steigiant ar perkant verslą Lietuvoje. Suteikiame visas reikalingas paslaugas šio proceso ir verslo vystymo stadijoje. Siekiame užtikrinti sklandžią ir efektyvią klientų verslo pradžią Lietuvoje, sukurti tvarų teisinį pagrindą tolesnei veiklai ir patarti geriausių verslo valdymo strategijų klausimais.

Marger komanda