Viešoji teisė

ENERGETIKOS
TEISĖ

energetikos teisė

Teisiškai tvirti ir strategiškai
pagrįsti sprendimai – svarbiausias
mūsų kompetencijos energetikos
teisėje įrodymas

Energetika – nuolat sparčiai tobulėjanti sritis, kuriai išmanyti būtinos specifinės žinios bei kompetencijos. „Marger“ energetikos teisės ekspertai šioje srityje specializuojasi daugiau nei du dešimtmečius, todėl gali suteikti jums profesionalią teisinę pagalbą visais su energetikos teise susijusiais klausimais. Į situaciją žvelgiame plačiau, neužmiršdami, kokia svarbi sėkminga verslo plėtra.

Energetikos sektorius yra vienas griežčiausiai reguliuojamų Lietuvoje. Vis dėlto mãža išmanyti tik Lietuvos reguliacinę sistemą. Kadangi dauguma įmonių vykdo veiklą skirtingose šalyse, būtinos išsamios ES ir kitų šalių energetikos teisės žinios. „Marger“ energetikos teisės ekspertai nuolat kelia savo profesinę kompetenciją, kad galėtų klientams suteikti naujausią informaciją ir užtikrinti, kad jų veikla atitiktų visus teisinius reikalavimus.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Puikiai išmanome energetikos sektoriaus subtilybes.

  Paslaugas teikiame Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos (ES) ir tarptautinėse jurisdikcijose veikiančioms įmonėms. Mūsų konsultacijos apima elektros, naftos, dujų produktų prekybą, naftos atsargų, atsinaujinančių elektros išteklių, šilumos ūkio sritis. Taip pat teikiame išsamias konsultacijas dėl viešojo ir privataus sektorių partnerystės (PPP) projektų įgyvendinimo, viešųjų pirkimų.

  Padedame rasti teisiškai tvirtus ir strategiškai pagrįstus sprendimus.

  Energetikos įmonėms atliekame teisinį auditą, teikiame teisines išvadas, vertiname atitiktį Lietuvos ir ES teisės aktams. Padedame sudaryti visų tipų komercinius sandorius, juos struktūruoti ir įgyvendinti. Klientus konsultuojame objektų statybų klausimais, padedame gauti leidimus, rengti sutartis naudingųjų iškasenų eksploatavimo teisėms gauti, statybos, pirkimo ir pardavimo, kitais susijusiais teisės klausimais. Prireikus atstovaujame derybose, neteisminėse, priežiūros ir teisminėse institucijose ar įstaigose.

  Profesionaliai valdome energetikos srityje veikiančių įmonių susijungimus ir įsigijimus.

  Nepriklausomai nuo sandorio dydžio ir įmonių geografinės padėties, siekiame, kad procesas vyktų greitai, sklandžiai ir turėtų didžiausią įmanomą naudą mūsų klientams. Vertinant energetikos įmonių susijungimus ir įsigijimus, nepaprastai svarbu išmanyti konkurencinę aplinką: užtikrinti, kad nebūtų pažeidžiamos jos taisyklės, neatsirastų pagrindo piktnaudžiauti dominuojančia padėtimi, o sandoris būtų įgyvendintas sąžiningai ir skaidriai.

Marger komanda