Paskelbta:
2023.05.10
Dalintis:

„Marger” stiprėja ir plečiasi – prie mūsų komandos prisijungė patyrusi teisininkė Vilma Černiauskienė ir jaunesnieji teisininkai Rūta Folk bei Lukaš Mackevič.

Vilma dirbo Vilniaus apygardos teisme, Lietuvos apeliaciniame teisme, Lietuvos Aukščiausiajame Teisme bei Nacionalinėje teismų administracijoje ir yra sukaupusi 18 metų patirtį, dirbdama su sudėtingomis civilinėmis bylomis, bylomis dėl rūšinio teismingumo nustatymo, taip pat apžvelgdama ir sistemindama Lietuvos Aukščiausiojo Teismo bei Europos Žmogaus Teisių Teismo praktiką. Kolegė ilgametę profesinę patirtį gilino ginčų sprendimo, nemokumo, bankroto ir restruktūrizavimo srityse, darbo, šeimos ir paveldėjimo teisėje.

Rūta specializuojasi darbo teisėje, bendrovių teisėje, nemokumo, bankroto ir restruktūrizacijos srityse. Ji profesinę patirtį sukaupė praktikuodamasi advokatų kontorose, stambaus ir vidutinio verslo bendrovėse bei notarų biure.

Lukaš dirbo Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje, jo specializacijos  – bendrovių teisė, susijungimai ir įsigijimai, komercinės sutartys bei sandoriai.

Džiaugiamės išskirtinai profesionalią „Marger” Ginčų sprendimo komandą stiprindami patyrusiais ir gabiais teisės ekspertais.