Privatinė teisė

ŠEIMOS IR
PAVELDĖJIMO
TEISĖ

šeimos ir paveldėjimo teisė

Jūsų komforto ir interesų dermė
mūsų pagrindinis siekis kiekviename
šeimos teisės procese

„Marger“ šeimos teisės ekspertai yra sukaupę itin didelę patirtį spręsdami pačias sudėtingiausias šeimos teisės problemas. Suprantame, kad šie klausimai yra subtilūs ir dažnai reikalauja ypatingos atidos, todėl visuomet preciziškai įsigiliname į kliento lūkesčius, jo interesus ir padedame rasti tinkamiausią sprendimą sudėtingiausiose situacijose.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Rūpinamės kliento teisiniu komfortu ir diskretiškumu.

  Itin gerai išmanome šeimos teisę, todėl ypač jautrius klausimus sprendžiame operatyviai, efektyviai ir užtikrindami konfidencialumą. Klientams teikiame išsamias konsultacijas, pasiūlome optimalų ir efektyvų situacijos sprendimą. Taip pat atstovaujame klientams teisme, mediacijoje ar derybose, siekiame maksimaliai atliepti klientų lūkesčius ir užtikrinti jų teisių bei interesų apsaugą.

  Padedame siekti abiem pusėms naudingo sprendimo.

  Teisminei mediacijai tapus privalomai, teikiame pagalbą klientams viso proceso metu. Mediacija padeda sukurti mažiau įpareigojančią aplinką ir, pasitelkus profesionalų, nešališką asmenį – mediatorių, – leidžia ramiai, neutraliai įvertinti padėtį, siekti taikaus, abiem pusėms naudingo sprendimo ir išvengti sudėtingų teisminių procesų.

  Esame visų šeimos teisės reguliuojamų sričių ekspertai.

  Kilus klausimams ar ginčams dėl santuokos nutraukimo, vaikų išlaikymo, jų gyvenamosios vietos nustatymo ar pakeitimo, turto pasidalijimo, vedybinių sutarčių, paveldėjimo, testamentų, giminystės ryšių įrodymo, palikimo planavimo ar bet kokių kitų šeimos ir paveldėjimo teisės reguliuojamų aplinkybių, „Marger“ teisės ekspertai visada klientams suteiks profesionalią ir kokybišką teisinę pagalbą.

Marger komanda