Viešoji teisė

BAUDŽIAMOJI TEISĖ
IR ADMINISTRACINIŲ
NUSIŽENGIMŲ TEISĖ

Baudžiamoji teisė, administracinių nusižengimų teisė, administracinė teisė

Baudžiamojoje teisėje esame
lyderiai, kurių svarbiausias tikslas –
sėkmė ir apginti klientų interesai

„Marger“ teisininkai yra sukaupę ilgametę patirtį atstovaudami klientų interesams ir gindami jų teises baudžiamuosiuose procesuose bei administracinių nusižengimų teisenose. Mūsų tikslas – teisingas, pagrįstas, kliento teises užtikrinantis ir interesus atitinkantis galutinis sprendimas. Savo klientams teikiame visapusę teisinę pagalbą: pradedant konsultacijomis, patarimais ir visų reikiamų dokumentų rengimu, baigiant atstovavimu ir gynyba vykstant procesui.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Turime patirties ir ryžto laimėti.

  Sukaupėme išskirtinę patirtį bei profesines kompetencijas gindami klientus ir atstovaudami jiems įvairiuose baudžiamuosiuose ir administracinių nusižengimų procesuose. Visuomet siekiame, kad kliento teisės ir interesai būtų apginti, o procesiniai sprendimai teisingi ir pagrįsti.

  Dėmesingai rūpinamės proceso eiga, atstovaujame klientui ir giname jį viso proceso metu.

  Profesionalus „Marger“ eksperto dėmesys ir teisinė pagalba lydi klientą viso proceso metu. Teikiame teisines konsultacijas, rengiame teisines išvadas, renkame reikiamus duomenis, giname klientą, atstovaujame jį ir teikiame jam visapusę teisinę pagalbą.

  Konsultuojame rizikų mažinimo ir prevencijos klausimais.

  Teikiame konsultacijas ne tik dėl gresiančios ar galimos atsakomybės, bet ir dėl gerųjų praktikų, jų įgyvendinimo, rizikos mažinimo ir prevencijos taikymo.

Marger komanda