Viešoji teisė

KONKURENCIJOS
TEISĖ

konkurencijos teisė

Esame tam, kad pasiūlytume
užtikrintus konkurencijos
teisės sprendimus

„Marger“ konkurencijos teisės ekspertai didžiuojasi sukaupta ilgamete patirtimi konkurencijos teisės srityje, leidžiančia klientui suteikti kokybiškas ir profesionalas teisines paslaugas. Įsigiliname į kiekvieno kliento situaciją ir ją įvertinę siūlome geriausiai kliento poreikius bei interesus atitinkančius sprendimus, teikiame įvairias teisines paslaugas nuo konsultacijų konkurencijos rizikų valdymo klausimais iki visapusio atstovavimo teismuose ar kitose institucijose ir įstaigose.

Įmonėms atstovaujame tiek teismuose, tiek konkurencijos priežiūros ir rinkos reguliavimo institucijose. Itin dažnai dalyvaudami įmonių susijungimuose ir įsigijimuose, šiuo klausimu konsultuojame tiek nacionalinius, tiek užsienio klientus, patariame dėl koncentracijų kontrolės.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Sprendžiame sudėtingiausius konkurencijos teisės klausimus.

  „Marger“ komanda nebijo iššūkių, imasi net ir sudėtingiausių konkurencijos teisės ginčų, teikia profesionalią teisinę pagalbą klientams visais su konkurencijos teise susijusiais klausimais.

  Remiamės tarptautine patirtimi.

  Mūsų teikiamos konsultacijos konkurencijos klausimais apima tiek Lietuvos, tiek Europos Sąjungos teisinį reguliavimą, todėl dirbame ir su tarptautinėmis įmonėmis. Klientus ne tik konsultuojame, bet ir atstovaujame jiems ES konkurencijos teisės priežiūros institucijose. Vertiname tiek horizontaliuosius, tiek vertikaliuosius susitarimus, konsultuojame dėl specialiųjų teisių, nuolaidų ir individualių išimčių, reguliuojamų rinkų.

  Visuomet esame vienu žingsniu priekyje.

  Teisinis konkurencijos reguliavimas tiek Lietuvos, tiek ES mastu yra nepaprastai svarbus verslui ir jo plėtrai, todėl tiems, kurie planuoja su įmonės veikla susijusius pokyčius, visada tikslinga gauti profesionalią teisininko išvadą ar patarimą. Klientams suteikiame informaciją ne tik apie teisinį reguliavimą, bet ir apie situaciją rinkoje, numatomus pokyčius bei galimybes.

Marger komanda