Viešoji teisė

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ
TEISĖ

Viešųjų pirkimų teisė

„Marger“ – patikimas
partneris viešuosiuose
pirkimuose

Daugiau nei du dešimtmečius bendradarbiaudama su privataus ir viešojo sektoriaus atstovais „Marger“ komanda įgijo svarios patirties viešųjų pirkimų teisėje. Klientams atstovaujame nuo pat viešųjų pirkimų dokumentų rengimo iki sutarties pasirašymo ir turime didelę atstovavimo ginčuose patirtį.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Teikiame pirmenybę klientų finansiniams interesams ir laikui.

  Bet kokie ginčai, kilę tarp viešojo ir privataus sektorių, įprastai yra labai nenaudingi abiem pusėms, todėl prasminga kreiptis į patyrusius ir profesionalius teisininkus, kurie padėtų operatyviai ir efektyviai išspręsti visas teisines problemas.

  Esame patikimi partneriai kiekviename proceso etape.

  Puikiai suprantame šią sritį ir iš privataus, ir iš viešojo sektoriaus perspektyvos, todėl esame pasirengę patarti, konsultuoti, parengti būtinus dokumentus ir prireikus atstovauti ginčuose.

  Analizuojame teisines rizikas ir perspektyvas visuose viešųjų pirkimų proceso etapuose.

  Teisinių rizikų bei perspektyvų analizė ir vertinimas viešųjų pirkimų procese – itin svarbūs žingsniai  sėkmingam, ekonomiškam ir efektyviam kliento interesų užtikrinimui ir tikslų įgyvendinimui. „Marger“ viešųjų pirkimų teisės ekspertų komanda teikia šias paslaugas visuose viešųjų pirkimų procesų etapuose.

Marger komanda