Privatinė teisė

INTELEKTINĖS
NUOSAVYBĖS
TEISĖ

INTELEKTINĖS
NUOSAVYBĖS TEISĖ

intelektinės nuosavybės teisė

Mūsų patirtis intelektinės
nuosavybės teisėje saugo
jūsų turtą ir reputaciją

Dirbdami su įvairiomis Lietuvoje bei kitose šalyse veikiančiomis įmonėmis, nuolat sprendžiame intelektinės nuosavybės teisinius klausimus. Suprantame, kad intelektiniai įmonių ištekliai yra sėkmingo verslo pamatas, todėl svarbiausias mūsų tikslas – padėti klientams išvengti ginčų dėl intelektinės nuosavybės, o kilus įtarimų dėl įvaizdžio ar kūrinių kopijavimo, nesąžiningos prekės ženklų registracijos bei kitų panašių neteisėtų veikų, jas atskleisti ir apsaugoti klientus, jų verslą bei autorių teises.

 • Kuo galime jums padėti:
 • Tikime, kad prevencija – geriausias kelias į saugią klientų ateitį.

  Ilgametė „Marger“ advokatų patirtis leidžia suteikti efektyvią teisinę pagalbą klientams, užtikrinant įvairių su intelektinės nuosavybės teise susijusių galimų ginčų, teisinių rizikų ar pavojų prevenciją.

  Esame tvirtas užnugaris ginant klientų turtą.

  Kilus ginčams dėl intelektinės nuosavybės teisių pažeidimų, autorių teisių pažeidimų, neteisėto naudojimo ar kitų neleistinų veiksmų, atstovaujame klientams teismuose ir kitose institucijose ar įstaigose siekdami, kad būtų priimtas teisingas ir pagrįstas sprendimas, atlyginta patirta žala, o kliento interesai – tinkamai apginti.

  Suprantame klientams kylančius iššūkius veikiant vis labiau skaitmenizuotoje aplinkoje.

  Dėl nuolatinės informacinių technologijų plėtros „Marger“ intelektinės nuosavybės teisininkų komanda ypatingą dėmesį skiria sutartims ir dokumentams: bet kokie techniniai pakitimai, atsiradę programinėje įrangoje ar kituose IT sprendimuose, privalo ne tik atitikti galiojančius teisės aktus, bet ir atsispindėti sutartyse ar jų prieduose. Remdamiesi sukaupta patirtimi, padedame klientams užtikrinti, kad sudarytos sutartys atitiktų tiek teisinius, tiek techninius reikalavimus.

Marger komanda