Paskelbta:
2023.04.28
Dalintis:

„Marger“ baudžiamųjų bylų advokatų komanda atstovavo fizinio asmens – buvusio Lukiškių tardymo izoliatoriaus – kalėjimo pareigūno – interesams ir sėkmingai juos apgynė.

„Marger” klientas, kartu su buvusiu kolega, kaltintas tuo, kad galimai iš nuteistųjų priėmė piniginį atlygį – kyšį už nuteistiesiems draudžiamų daiktų įnešimą į Lukiškių tardymo izoliatorių – kalėjimą.

Pareigūnas kaltintas kyšininkavimu ir neteisėtu narkotinių medžiagų platinimu. Pirmosios instancijos teismas nuosprendžiu „Marger“ klientą išteisino dėl visų jam pareikštų kaltinimų, nes nebuvo įrodyta, kad jis dalyvavo padarant jam inkriminuotas nusikalstamas veikas. Apeliacinės instancijos teismas atmetė prokuroro apeliacinį skundą ir paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį „Marger“ kliento atžvilgiu.

Tokį Lietuvos apeliacinio teismo sprendimą prokuroras apskundė Lietuvos Aukščiausiajam Teismui kasacine tvarka, tačiau ir Lietuvos Aukščiausiasis Teismas prokuroro skundą atmetė. Kaltinimai „Marger” klientui buvo pripažinti nepagrįstais, priteistos ir dėl gynybos kliento patirtos išlaidos.

Kliento interesams atstovavo didelę patirtį baudžiamosiose bylose sukaupę advokatai – „Marger“ partneris Mindaugas Dūda ir vyresnysis teisininkas Haroldas Stankevičius.