Privatinė teisė

STARTUOLIŲ VEIKLA,
FINANSŲ ĮSTAIGOS,
FINTECH, AML / CTF

Startuolių veikla, finansų įstaigos, Fintech, AML / CTF

Dinamiškas požiūris į profesinę
veiklą mums padeda rasti
patraukliausius sprendimus
startuoliams ir „FinTech“
bendrovėms

„Marger“ teisininkų komandą sudaro itin plataus spektro specialistai, tarp kurių yra ir finansų teisės ekspertų. Jau daugelį metų padedame įvairiems klientams įveikti versle kylančius iššūkius, todėl itin gerai suprantame įmonių ir specializuotų įstaigų veiklą iš vidaus.

Per daugiau nei du veiklos dešimtmečius teikėme teisines konsultacijas ir padėjome įgyvendinti ne vieną susijungimą ir įsigijimą, prisidėjome prie daugybės įmonių plėtros sudarant sandorius su privačiais investuotojais, atstovavome fondams, kurie skiria lėšų įvairioms perspektyvioms bendrovėms.

Nepriklausomai nuo to, ar esate startuolis, ar ilgus metus veikianti įmonė, ar investicinis fondas, esame pasirengę suteikti jums profesionalią teisinę pagalbą. Esame įmonių, mokesčių bei kitų teisės sričių ekspertai ir galime padėti jums rasti geriausią sprendimą kiekvienoje situacijoje

 • Kuo galime jums padėti:
 • Skiriame išskirtinį dėmesį startuolių vystymui.

  Padedame startuoliams įgyvendinti progresyvias idėjas, ieškoti patikimų investuotojų, kurti įmones su teisiškai tvirtu pagrindu. Patariame steigėjų tarpusavio santykių reguliavimo klausimais, rengiame visus dokumentus, reikalingus įmonei steigti ar investicijoms pritraukti. Didelį dėmesį skiriame ir fondams bei kitiems investuotojams, kurių tikslas – suteikti finansinį pagrindą jaunoms, perspektyvioms įmonėms.

  Esame patyrę finansinių įstaigų partneriai.

  Tiek ilgai veikiančios, tiek besisteigiančios finansų įstaigos susiduria su sudėtingu teisiniu reguliavimu, kuris yra nuolat keičiamas bei atnaujinimas. „Marger“ ekspertai didžiuojasi būdami patikimais teisiniais partneriais, užtikrinančiais, kad nuo pat pradžių klientų vykdoma veikla atitiktų visus teisės aktų reikalavimus ir, jiems pasikeitus, efektyviai prisitaikytų prie naujovių.

  Apgalvojame kelis žingsnius į priekį.

  Pastaruoju metu itin daug dėmesio sulaukia pinigų plovimo bei teroristų finansavimo prevencijos (AML/CTF) sritys. Siekiame, kad įmonės, kurioms atstovaujame, ne tik atitiktų visus Europos Sąjungos nustatytus kriterijus, bet ir būtų žingsniu priekyje: patariame klientams, kuriant įmonės vidaus politiką, didelį dėmesį skiriame principui „Pažink savo klientą“ (KYC), padedame numatyti galimas rizikas ir rengiame strategijas, padedančias jų išvengti.

   

Marger komanda